Αρχείο ημέρας: 16 Ιουνίου 2015

Ιούν 16

«Διευκρινίσεις σχετικά με την επιλογή υποψηφίων Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας»

Υποδιευθυντές Πρωτοβάθμιας

Ιούν 16

Εκπαιδευτικό Πρόγραμμα Υψηλού Επιπέδου για Νέους Επαγγελματίες σε Αντιπροσωπείες της Ευρωπαϊκής Ένωσης (Junior Professionals in Delegations 2016).

εκπαιδευτικο προγραμμα 00125 διαβιβαση εγγραφου 00122

Ιούν 16

«1ο Πανελλήνιο Συνέδριο Καλλιτεχνικής Παιδείας «Όπου ακούς μουσική? Σύγχρονες Μουσικοπαιδαγωγικές Προσεγγίσεις»

1o ΠΑΝ.ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (συνεχεια)