Μηνιαίο αρχείο: Μάιος 2015

Μαΐ 31

Αναπλήρωση αιρετών μελών του Διευρυμένου Π.Υ.Σ.Π.Ε. Χαλκιδικής, ως Συμβούλιο Επιλογής

8738 ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΗ ΑΙΡΕΤΩΝ ΠΥΣΠΕ 7ΙΩΦ465ΦΘ3-ΚΑΘ

Μαΐ 31

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ για τον Διαγωνισμό στα Μαθηματικά «ο Μικρός Ευκλείδης 2015» για τους μαθητές Ε και ΣΤ τάξης των Δημοτικών Σχολείων»

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 2015

Μαΐ 31

«Τρίμηνη παράταση της προθεσμίας υποβολής αιτήσεων για την αναγνώριση στην ασφάλιση του ΙΚΑ-ΕΤΑΜ / ή και του ΕΤΕΑ χρόνου απασχόλησης σε προγράμματα απόκτησης εργασιακής εμπειρίας σχολικών φυλάκων.»

ΣΧΟΛΙΚΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ 00167

Μαΐ 31

«Αποσπάσεις Ειδικού Εκπαιδευτικού (Ε.Ε.Π.) και Ειδικού Βοηθητικού Προσωπικού (Ε.Β.Π.) σε Σ.Μ.Ε.Α.Ε και (Ε.Ε.Π.) σε ΚΕ.Δ.Δ.Υ. για το σχολικό έτος 2015-2016»

ΩΟ40465ΦΘ3-ΧΗ4 – ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΑΠΟΣΠΑΣΕΩΝ ΕΕΠ ΕΒΠ 2015 ΑΙΤΗΣΗ ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ ΕΕΠ 2015

Μαΐ 31

«Διευκρινίσεις σχετικά με την επιλογή υποψηφίων Διευθυντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης ? Χρονοδιάγραμμα διαδικασίας επιλογής Διευθυντών ? Υποδιευθυντών Σχολικών Μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης»

Διευκρινίσεις σχετικά με την επιλογή υποψηφίων Διευθυντών όλων των τύπων Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης 1. Η άσκηση καθηκόντων υποδιευθυντή ? υπευθύνου ολοημέρου δεν μοριοδοτείται. 2. Δυνατότητα υποβολής αίτησης υποψηφιότητας για θέση Διευθυντή σχολικής μονάδας σύμφωνα με τη διάταξη της παρ. 4 του άρθρου 22 του ν.4327/2015 ( Α΄ 50 ), έχει ο εκπαιδευτικός εφόσον το …

Συνέχεια ανάγνωσης »

Μαΐ 29

«Ανακοίνωση ? Πρόσκληση για μετάταξη υπαλλήλων σε Δασαρχεία Πανεπιστημιακών Δασών»

ΔΑΣΑΡΧΕΙΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΩΝ ΔΑΣΩΝ 00158

Μαΐ 29

Ανακοίνωση-Πρόσκληση για εκδήλωση ενδιαφέροντος σχετικά με μετάταξη υπαλλήλων στο Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών (Ν.Π.Δ.Δ.)

ΕΘΝΙΚΟ ΑΣΤΕΡΟΣΚΟΠΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ 00152

Μαΐ 29

Ημερομηνία διεξαγωγής σεμιναρίου:?Σχεδιασμός και ανάπτυξη ηλεκτρονικού μητρώου δεδομένων «

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ