Αρχείο ημέρας: 28 Απριλίου 2015

Απρ 28

Εκδήλωση του Δήμου Ν.Προποντίδας με θέμα: «Αναγνωρίζοντας τα ?σημάδια? του σχολικού εκφοβισμού»

δελτίο τύπου εκδήλωσης Δήμου Ν. Προποντίδας για σχολικό εκφοβισμό προσκληση σε εκδήλωση για σχολικό εκφοβισμό πρόσκληση-αφίσα εκδήλωσης για σχολικό εκφοβισμό 2015

Απρ 28

13o Διήμερο Διαλόγου για τη Διδασκαλία των Μαθηματικών με θέμα «ΧΩΡΟΣ & ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΚΑΙ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ»

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ διαλογου για τα μαθηματικά ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΝΕΔΡΙΟΥ 2015 (1) ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ-13O20-1 (1)

Απρ 28

«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για τις διδακτικές επισκέψεις του Δ.Σ.Παρ.Διονυσίου, σύμφωνα με τον προγραμματισμό επισκέψεων Γ΄τριμήνου»

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ

Απρ 28

«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την ανάληψη της μεταφοράς των μαθητών του 3ου Δημοτικού Σχολείου Ν.Μουδανιών στις διδακτικές επισκέψεις κατά το μήνα Μάιο του 2015″

νεο ATT00220