Οκτ 03

ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ Β ΦΑΣΗ

Οι αναπληρωτές Β ΦΑΣΗΣ που προσλήφθηκαν στη Δ.Π.Ε Χαλκιδικής, παρακαλούνται να συγκεντρώσουν τα δικαιολογητικά πρόσληψης σύμφωνα με το επισυναπτόμενο αρχείο, τα οποία και θα προσκομίσουν σε ηλεκτρονική μορφή στο σχολείο τοποθέτησής τους, την ημέρα ανάληψης υπηρεσίας.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ 2022-23

Επίσης, παρακαλούνται οι αναπληρωτές που θα αποδεχθούν την πρόσληψή τους στη ΔΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ να συμπληρώσουν το Απογραφικό Δελτίο,  ανάλογα με το έργο πρόσληψης, και να το αποστείλουν στο espa@dipe.chal.sch.gr έως την  Τρίτη  4/10/2022 και ώρα 12:00 μ.μ. Σε περίπτωση μη αποδοχής πρόσληψης , θα πρέπει να αποσταλεί στην ίδια ηλεκτρονική διεύθυνση Υ.Δ μη αποδοχής.

Να σας επισημάνουμε ότι, οι αιτήσεις αναγνώρισης συνάφειας μεταπτυχιακού και αναγνώρισης προϋπηρεσίας και  μείωσης ωραρίου, θα πρέπει να συμπληρωθούν αποκλειστικά και μόνο, από τους αναπληρωτές που πληρούν τα ανάλογα κριτήρια και να αποσταλούν στο κεντρικό mail της Δ/νσης mail@dipe.chal.sch.gr έτσι ώστε να πάρουν Αριθ. Πρωτοκόλλου .

Έντυπα αναπληρωτών ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ ΕΝΙΑΙΟΣ/ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ/ΣΜΕΑΕ+Τ.Ε(ΠΡΩΗΝ ΕΞΑΤΟΜΙΚΕΥΜΕΝΗ)

ΔΕΛΤΙΟ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ-ΕΣΠΑ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΝΕΟ

ΕΣΠΑ-ΑΙΤΗΣΗ-ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ-ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑΣ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΝΕΟ

ΕΣΠΑ-ΑΙΤΗΣΗ-ΣΥΝΑΦΕΙΑΣ-ΜΤΠΧ-ΔΚΤΡ-ΤΙΤΛΟΥ ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΝΕΟ