Οκτ 09

ΠΡΟΣΛΗΨΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΕΙΔΙΚΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΙΔ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Οι αναπληρωτές που προσλήφθηκαν στη ΔΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ παρακαλούνται να συγκεντρώσουν τα δικαιολογητικά πρόσληψης σύμφωνα με το επισυναπτόμενο αρχείο, τα οποία και θα προσκομίσουν σε ηλεκτρονική μορφή στο σχολείο τοποθέτησής τους την ημέρα ανάληψης υπηρεσίας.

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ-ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ-2024-25

• Προθεσμία ανάληψης υπηρεσίας στις σχολικές μονάδες από την Παρασκευή 11 έως και την Δευτέρα 14 Οκτωβρίου 2024, απευθείας στην σχολική μονάδα πρόσληψής/τοποθέτησης.

Όσοι αναπληρωτές εκπ/κοί, ΕΕΠ,ΕΒΠ αποδεχθούν την πρόσληψή τους στη ΔΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ παρακαλούνται να συμπληρώσουν το επισυναπτόμενο ΑΠΟΓΡΑΦΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ  και να το αποστείλουν στο mail του ΕΣΠΑ  espa@dipe.chal.sch.gr έως και την Πέμπτη 10/10 και ώρα 11.00 π.μ.Σε περίπτωση μη αποδοχής πρόσληψης, θα πρέπει να αποσταλεί στην ίδια ηλεκτρονική διεύθυνση Υ.Δ μη αποδοχής πρόσληψης.

ΑΠΟΓΡΑΦΙΚΟ-ΠΕΠ (ΛΟΓΟΤΥΠΟ ΠΕΠ)