Σεπ 06

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΟΠΣΥΔ

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΟΠΣΥΔ ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ

Προθεσμία ανάληψης υπηρεσίας στις σχολικές μονάδες από την Πέμπτη 7 έως και τη Δευτέρα 11/9  Σεπτεμβρίου 2023. Οι αναπληρωτές που διατίθενται και σε άλλες σχολικές μονάδες, αναλαμβάνουν υπηρεσία στην κύρια μονάδα τοποθέτησης.

Παρακαλούνται οι αναπληρωτές/αναπληρώτριες που πρόκειται να παρουσιαστούν στα κάτωθι νηπιαγωγεία γι’ ανάληψη υπηρεσίας/πρόσληψη,  να παρουσιαστούν στα γραφεία της Δ.Π.Ε Χαλκιδικής, 22ας Απριλίου 6Β στον Πολύγυρο.

Νηπιαγωγείο Βαρβάρας

Νηπιαγωγείο Μεταγγιτσίου

Νηπιαγωγείο Αμμολιανής

Νηπιαγωγείο Στρατωνίου

Νηπιαγωγείο Βράσταμα

Νηπιαγωγείο Νεοχωρίου

Νηπιαγωγείο Νέας Σκιώνης

Νηπιαγωγείο Χανιώτης

Νηπιαγωγείο Παλαιόχωρας

Νηπιαγωγείο Πολυχρόνου

Επίσης οι  αναπληρωτές/αναπληρώτριες που σκοπεύουν να παρουσιαστούν για ανάληψη υπηρεσίας/πρόσληψη στις σχολικές μονάδες των Ν. ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ (1ο,2ο,3ο,4ο Δ.Σ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ,1ο,2ο,3ο,4ο,5ο,6ο ΝΗΠ. Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ) και της ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ (1ο,2ο Δ.Σ ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ, 1ο, 2ο ΝΗΠ. ΚΑΣΣΑΝΔΡΕΙΑΣ) την Παρασκευή 8/9, παρακαλούνται να παρουσιαστούν στη ΔΠΕ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, λόγω τοπικής αργίας στις παραπάνω περιοχές.