Σεπ 12

Προσλήψεις Ε.Β.Π.

Ενημερώνουμε τους αναπληρωτές ΕΒΠ που αναφέρονται στο  επισυναπτόμενο  αρχείο excel, που προσλήφθηκαν  για την ΔΠΕ Χαλκιδικής με την Απόφαση 19777/11-9-018 της Περιφερειακής  Διεύθυνσης  Π/θμιας και Δ/θμιας Εκπ/σης Κεντρικής Μακεδονίας, στο πλαίσιο Πράξης  «ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΝΤΑΞΗ ΜΑΘΗΤΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ Ή / ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ για το σχολικό έτος 2018-2019», με κωδικό ΟΠΣ 5030593, στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «Κεντρική Μακεδονία 2014-2020»,ότι  η διαδικασία πρόσληψής τους θα γίνει από την ΔΠΕ Χαλκιδικής στις 13-9-2018.

Επισημαίνουμε ότι οι αναπληρωτές θα πρέπει να παρουσιαστούν αρχικά στην Διεύθυνση εκπαίδευσης της πρόσληψής τους και στη συνέχεια την ίδια ημέρα στην Περιφερειακή Διεύθυνση Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Κεντρικής Μακεδονίας,  Λεωφ. Γεωργικής Σχολής 65 για την υπογραφή της σύμβασης και την υποβολή των δικαιολογητικών πρόσληψης.

Για το αρχείο πατήστε εδώ