Οδηγίες για τη χρήση PDF Εκτύπωση E-mail

Για να μπορέσετε να εκμεταλλευτείτε όλες τις δυνατότητες του ιστότοπου και να γράψετε τα δικά σας άρθρα πρέπει να κάνετε εγγραφή. Αν δείτε στο μενού "Οι εκπαιδευτικοί γράφουν" θα δείτε μόνο "Σκέψεις, Ιδέες, Απόψεις, Προτασεις" δηλαδή αυτά που έχουν ήδη γραφτεί. Αν κάνετε εγγραφή τότε θα έχετε πρόσβαση και στις υπηρεσίες δημοσίευσης. Αυτό μπορεί να γίνει σε 3 απλά βήματα. Για κάθε βήμα υπάρχει σχετικό βίντεο, καλή συνέχεια...

1ο Βήμα

Στην αρχική σελίδα στο αριστερό μέρος στο ένθεμα (Είσοδος-Εγγραφή), εάν δεν έχετε εγγραφεί, πατήστε στο εικονίδιο εγγραφή. Αφού συμπληρώσετε τα στοιχεία σας θα σας  αποσταλεί ένα e-mail για να ενεργοποιήσετε το λογαριασμό σας.

2ο Βήμα

Αφού κάνετε εγγραφή είστε μέλος και μπορείτε πλέον να δείτε τις επιπλέον επιλογές. Για να μπορέσετε ωστόσο να δημοσιεύσετε κάτι στείλτε ένα e-mail στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. όπου θα ζητάτε να γίνετε αρθρογράφος.

3ο Βήμα

Δημοσιεύστε άρθρα με τις απόψεις σας, υποβάλλετε ένα διδακτικό σενάριο, υποβάλλετε έναν αξιόλογο σύνδεσμο που πιστεύετε ότι θα είναι χρήσιμος σε όλους ή κάνετε εγγραφή στις ομάδες εργασίας.

Τελευταίες Δημοσιεύσεις