UA-73674607-1 Ιστότοπος Γραφείου Σχολικών Δραστηριοτήτων Π.Ε. Χαλκιδικής | Καλωσορίσατε σε αυτόν τον διαδικτυακό τόπο όπου φιλοδοξούμε να φιλοξενήσουμε σημαντικές καινοτόμες δράσεις που υλοποιούνται στο νομό μας. Μέσα από τα υποσέλιδα θα μπορέσετε να ενημερωθείτε για όλα τα τρέχοντα νέα που αφορούν τα Προγράμματά μας, αιτήσεις συμμετοχής σε προγράμματα/ Δίκτυα ΚΠΕ, ενημερώσεις για σεμινάρια/ημερίδες/διαγωνισμούς και άλλες χρήσιμες πληροφορίες για την εκπόνηση προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων. UA-73674607-1

Alto ventos est coeptis utque fecit. Phoebe sine circumfuso arce. Tanto aliis. Matutinis cornua origo formaeque animal mundo. Chaos: fabricator. Natura mundo caesa addidit. Cuncta habendum meis omni ille formaeque emicuit septemque et. Lege fecit aethere porrexerat gentes horrifer formas.