Μηνιαίο αρχείο: Ιανουάριος 2015

Ιάν 23

Πρόσκληση για τη συμμετοχή σχολείων στο Εθνικό Θεματικό Δίκτυο Π.Ε. με θέμα «Τα τοπικά προϊόντα σε μια κοινωνία αειφορίας» με φορέα ? ιδρυτή το ΚΠΕ Κρεστένων

ΑΙΤΗΣΗ 2014-2015 ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΚΠΕ ΚΡΕΣΤΕΝΩΝ 2014-2015

Ιάν 23

Εκπαιδευτικό πρόγραμμα για την ελιά, για μαθητές Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης «Το Μονοπάτι της Ελιάς»

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ ΤΗΣ ΕΛΙΑΣ 562 ΔΙΑΒΙΒΑΣΗ ΕΓΓΡΑΦΟΥ

Ιάν 23

«Τροποποίηση χρονοδιαγράμματος εφαρμογής της αξιολόγησης στο πλαίσιο του Π.Δ. 152/2013»

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ ΧΡΟΝΟΔΙΑΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Ιάν 23

«Θέρμανση σχολικών συγκροτημάτων που θα χρησιμοποιηθούν εκλογικά κέντρα»

ΘΕΡΜΑΝΣΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΣΥΓΚΡΟΤΗΜΑΤΩΝ

Ιάν 23

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 10ου ΔΙΕΘΝΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΔΡΟΜΟΥ «ΑΣΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ»

ΑΙΤΗΣΗ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ 2015 ΑΣΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 10ου Διεθνή Μαραθωνίου Δρόμου ΑΣΥΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

Ιάν 23

«ΜΑΘΗΤΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΚΟΣΜΑ ΤΟΝ ΑΙΤΩΛΟ»

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΚΟΣΜΑ ΑΙΤΩΛΟΥ

Ιάν 23

«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προσφορά τετραήμερης εκπαιδευτικής μετακίνησης στην Κωνσταντινούπολη Δ.Σ.Πορταριάς »

ΝΕΟ portaria ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗΣ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ

Ιάν 23

«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για εκπαιδευτική μετακίνηση του Δ.Σχολείου Σημάντρων στο ΚΠΕ Φιλίππων (ΜΟΝΟ μεταφορικό μέσο ?λεωφορείο)

ΝΕΟ ΦΙΛΙΠΠΟΥΣ ΠΡΟΣΚΛΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑΣ ΔΗΜ ΣΧ ΣΗΜΑΝΤΡΩΝ

Ιάν 22

«Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για προσφορά εκπαιδευτικής επίσκεψης του 1ου Δημοτικού Σχολείου Ν.Καλλικράτειας στην Αθήνα»

1ο Δημοτικό Καλικράτειας Προσφορά για Αθήνα

Ιάν 22

«Εγκριση 2ου Μαθητικού Διαγωνισμού: Η ιστορία του σχολείου μας»

Παλαιότερα άρθρα «