Αρχείο ημέρας: 12 Ιανουαρίου 2017

Ιάν 12

Λειτουργία Σχολικών Μονάδων Δήμου Σιθωνίας λόγω καιρικών συνθηκών

Σύμφωνα με την ανακοίνωση του Δήμου Σιθωνίας αύριο Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2017 δεν θα πραγματοποιηθούν τα μαθήματα στα Δημοτικά Σχολεία και στα Νηπιαγωγεία του Δήμου Σιθωνίας, εκτός από το Δημοτικό Σχολείο Νικήτης και το Νηπιαγωγείο Νικήτης τα οποία θα λειτουργήσουν  από τις 9.00 το πρωί.

Ιάν 12

Λειτουργία Σχολικών Μονάδων Δήμου Πολυγύρου, Δήμου Αριστοτέλη, Δήμου Κασσάνδρας και Νέας Προποντίδας λόγω καιρικών συνθηκών

Σύμφωνα με την ανακοίνωση των Δήμων Πολυγύρου, Αριστοτέλη, Κασσάνδρας και Νέας Προποντίδας δεν θα πραγματοποιηθούν τα μαθήματα και αύριο Παρασκευή 13 Ιανουαρίου 2017 στις σχολικές μονάδες του Δήμου Πολυγύρου, του Δήμου Αριστοτέλη, του Δήμου Κασσάνδρας και του Δήμου Νέας Προποντίδας λόγω συνθηκών παγετού.